ثبت نام شوندگان در جشنواره فیلم کوتاه

ثبت نام شوندگان در جشنواره فیلم کوتاه

نام نام خانوادگی مرکز / نام آموزشگاه / شهر استان محل خدمت دریافت اثر
فاطمه کشاورز خواهران شماره ۸ دامغان سمنان *
بهزاد کریم آبادی مرکز شماره یازده بشرویه خراسان جنوبی *
پروانه یزدی خواهران الزهرا البرز *
معصومه گوهری شماره ۳ شهید رهبری البرز *
مهران توکلی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی مرکزی *
فاطمه قاسم پور امام مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران الزهرا البرز *
نفیسه امامی مرکز فنی و حرفه ای شماره ۲ حضرت معصومه(س) قم *
نسرین کیومرثی مرکز حضرت معصومه (س) قم *
نسرین قباد کرج .مرکزشماره۴ خواهران الزهرا البرز *
فرشته مقصودی مقصودی البرز *
شبنم شیرازی میگون خواهران الزهرا البرز *
زهرا شکری آموزشگاه سوزن طلا /خمین مرکزی *
مریم شکری خمین مرکزی *
معصومه صیامی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۱۴ شازند مرکزی *
زهره خسروی شماره۳خواهران بیرجند خراسان جنوبی *
آتنا فرساد بیرجند خراسان جنوبی *
آتنا فرساد بیرجند خراسان جنوبی *
حوریه فخارزاده نایینی مرکز شماره ۳۷ – خواهران- نایین اصفهان *
صدیقه سادات موسوی شماره سی و شش آران و بیدگل اصفهان *
متین افضلی اصفهان اصفهان *
مریم فریور شماره ۱۸ شاهین شهر اصفهان *
فاطمه پناهی فناوری اطلاعات بوشهر *
آرزو حیدری مینا سیب البرز *
فاطمه سلطانی چایباغی آموزشگاه مروارید درخشان البرز *
فاطمه سلطانی چایباغی البرز البرز *
مائده که کشان اهواز خوزستان *
ندا سلطانی اصفهان اصفهان *
ندا سلطانی اصفهان اصفهان *
ندا سلطانی اصفهان اصفهان *
مرضیه زرگانی اهواز خوزستان *
مژگان حیدری آغاجاری خوزستان *
طاوس نجاتی مرکز شماره سی و چهار اهواز (دومنظوره – مرکز تخصصی آموزش های پیشرفته و مهارت های کسب و کار خوارزمی) خوزستان *
البرز منجزی شوشتر خوزستان *
شهرام داودی اهواز، مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام هادی (ع) خوزستان *
میترا نجاتی فنی حرفه ای خواهران خوزستان *
فهیمه موبد کیان نو خوزستان *
بی تا بزرگ فر مرکز شماره ۳۶ فنی و حرفه ایی خواهران شهرستان اندیمشک خوزستان *
لیلا دوام بد مرکزشماره ۳۶ خواهران اندیمشک خوزستان *
الهام حیدری مرکز شمارخ۳۶ خواهران اندیمشک خوزستان *
سکینه شولی فنی و حرفه ای شماره ۴ بندر ماهشهر خوزستان *
فاطمه جرفی اهواز خوزستان *
سارا نیسی خوزستان خوزستان *
صدیقه طرفی امام هادی)ع(-اهواز خوزستان *
زینب جرفی اهواز، مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام هادی (ع) خوزستان *
زهرا موسوی اموزشگاه مونا خوزستان *
زینب موسوی شماره ۱۰دشت آزادگان خوزستان *
محبوبه خجسته فرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران اندیمشک خوزستان *
بی بی کبری ال موسی مرکز چهار برادران دزفول خوزستان اثردریافت شد
شهین یزدی فنی وحرفه ای شماره ۳۶خواهران اندیمشک خوزستان *
شهین یزدی مرکزفنی و حرفه ای شماره۳۶خواهران اندیمشک خوزستان *
یاسر ابراهیم نیا سماکوش بابل مازندران *
مریم غلامان مرکز شماره ۳ / مجتمع هنری برنا / شهر ساری مازندران *
زهرا کیانی مازندران مازندران *
زینب وفایی نژاد مرکز تربیت مربی البرز *
سعیده مجد مرکز خواهران سماره سه شیراز(فاطمه الزهرا) فارس *
ساره عطایی محمدی مرکز خواهران نایین شماره ۳۷ اصفهان *
سمیرا سالکی حضرت فاطمه(س) خواهران شیراز فارس *
سودابه مهبودیان خواهران شیراز ( شماره ۳) فارس *
فرامرز رستمی تربیت مربی البرز *
محمد محیط قیری مرکز شماره ۱۹ قیروکارزین فارس *
احمد قاسمی شماره ۱۹ قیروکارزین فارس *
مهدی آتشبار مرکز شماره۱۹قیروکارزین فارس *
قدکی مریم زارچ یزد *
ععلي رضائي فسا فارس *
زینب محمدی مرکز شماره ۳ خواهران الزهرا زنجان *
شبنم اکباتانی نژاد مرکز ۱۶- مهارت های پیشرفته رشت گیلان *
المیرا کاظمی خواهران دو – ارومیه آذربایجان غربی *
سیمیندخت موسائی مرکز شماره ۱۳ زرند کرمان *
الهه معتمد پور اسلام آباد غرب کرمانشاه *
بهزاد حشمتی تربیت مربی البرز *
محمدرضا بی باک مرکز شماره ۳ بوشهر بوشهر *
عبدالرضا فقیه بوشهر بوشهر *
امید زنده وی مرکزآموزش فنی وحرفه ای شماره ۵دشتستان بوشهر *
صباح علی مرادی کردستان/فرزانگان/سنندج کردستان *
دلنیا کریمیان فرزانگان کردستان *
سوران قادری فرزانگان/سنندج کردستان *
حیدر زندی شهید ورمقانی/سنندج کردستان *
سیران فهیم سنندج-نژیاروان کردستان *
چنور علیمرادی آموزشگاه ترنج و مرینوس کردستان *
بیژن اسدی کامیاران کردستان *
سهام صلواتی قاسمی مرکز خواهران سنندج کردستان *
سرگل داودي نژياروان سنندج کردستان *
اکبر رنجبران آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد نیکو شهر بیجار کردستان *
فاطمه محمدیان مرکز شهید حبیبی شهرستان بیجار کردستان *
امجد کریمی مرکز شهید ملا محمد ذبیحی شهرستان سروآباد کردستان *
جبرییل زردویی شماره ۴ برادران کامیاران کردستان *
مظفر اسدی مرکز ‌امیاران کردستان *
برف اب وفایی سنندج فرزانگان  سنندج کردستان *
کاوه محمدی شماره ۱۲ دیواندره کردستان *
هوشیار کریمیان آموزشگاه فرزانگان-سنندج کردستان *
معصومه کوشکی مرکز خواهران شماره ۲ شهرستان خرم آباد لرستان اثردریافت شد
فاطمه ترابی شماره ۳۶ خواهران – اندیمشک خوزستان *
منیر قانعی بروجرد لرستان *
مرتضی رضائی مرکز۹ دی دهگلان-مرکز شهید امان اللهی کردستان *
فاطمه کلانتری گلسان قزوین *
الهام مشهدلو مرکز فنی و حرفه ای خواهران الزهرا البرز *
فاطمه نجاری طزرجانی مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران استان یزد یزد *
آزيتا افضلي مركز شماره ۱۳ غديرزارچ یزد *
محمد صرفی مرکز فنی و حرفه ای برادران دامغان سمنان *
سميه خلیل نژادی دامغان سمنان *
سمانه جوادی نژاد آموزشگاه فنی وحرفه ای خواهران دامغان سمنان *
فاطمه مجد دامغان سمنان *
فاطمه بهرامیان مرکز شماره ۸ سمنان *
سید مرتضی ابراهیم زاده آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای قره برون مازندران *
معصومه قربانی امیر اباد  دامغان سمنان *
فاطمه مقیمی مر کز خواهران شهر کرد چهارمحال و بختیاری *
الهام شیخی پور اهواز، مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام هادی (ع) خوزستان *
احمد باران چشمه مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای *
سیداحمد شاهورانی برادران مهدی شهر سمنان *
حمیله صفری مرکز شماره ۱۷ شهرستان خرامه فارس *
سميه اسلامي نصرت ابادي مركز شماره ۱۳ غديرزارچ یزد *
کبری مرادی مرکز خواهران بیرجند خراسان جنوبی *
شمسی چولکی مرکز اموزش فنی وحرفه ای شماره ۸ایوان ایلام *
  •    اسامی تکراری ، اثرات با عناوین مختلف ثبت کرده اند.